Македонски | Shqip | English |

MAN TGS 18440 4X4 HIDRODRIVE KIPER

Оглас од претпријатие. Се продава од: Bageri -Kiperi-Mikseri Денес 20:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: MAN
Модел: TGS
MAN TGS 18.440* 4x4
Km:524.000 km
Godina:2013
Diesel
Menjac Automatic
Euro5
Klima
Retarder
Нема посетени огласи
Кон почеток