Македонски | Shqip | English |

Mercedes 12-18

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E Вчера 09:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 12-18
Kamionot e vo odlicna sostojba moze da mu vgradime i sanduk vo zavisnost od vasite potrebi na federi e napred i pozadi dibri gumi ima pominato samo 272.000km
Нема посетени огласи
Кон почеток