Македонски | Shqip | English |

Mercedes vo odlicna sostojba

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E Вчера 08:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 17-35
Kamionot e vo odlicna sostojba so smenet motor od 140 kojnski sili 1996 e motorot so atest
Atestiran e i kranot
Novi gumi
Cela godina registriran
Нема посетени огласи
Кон почеток