Македонски | Shqip | English |

Mercedes 18-24 1999 kipper kran

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 19 мар. 10:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-24
Kamionot e vo odlicna soatojba kiper e a kranot ke go poztavine vo zavisnost od vasite potrebi nov pod ima kiperot
a kranovi imame na laget 30 komada
Нема посетени огласи
Кон почеток