Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 18-28 kipper

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 19 мар. 10:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-24
kamionot e vo top sostojba so dobri gumi
atestiran kipper meiller nosivost 11t
Нема посетени огласи
Кон почеток