Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 18-24 V6 -99

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 09 јан. 13:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-24
Kamionot e vo odlicna sostojba
Na federi e napred i pozadi evropa deferencijal so sper
Moze da se napravi kipper ili kipper i kran
Moze i sanduk so cerada 6.20m
Нема посетени огласи
Кон почеток