Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 18-24 V6

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E Денес 10:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 18-24
Kamionite se vo odlicna soatojba
Registrirani cela godina
edniot bese kontiner za sobiranje na gubre a drugiot bese metacka za metenje na ulici moze da im se napravi prenamena vo zavisnost od vasite potrebi imame na lager sanduci kranovi kiperi deferencijali za 4x4 i reduktori
Sanducar so sanduk 6.20
Sanduk / Kran
Kipper
Kipper/Kran
Kipper/Kran 4x4
Нема посетени огласи
Кон почеток