Македонски | Shqip | English |

Mercedes 311 -07

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 17 мај 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: 310
Kombeto e uvezeno od holandija i e vo odlicna sostojba
Klima
6 brzini menjac
1500kg nosivost
Plateni davacki do registracija
Нема посетени огласи
Кон почеток