Македонски | Shqip | English |

Mercedes Actros 25-43

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 17 мај 14:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Actros
Kamionot e vo dobra sostojba samo treba da se zacisti malku i da se registrira
Нема посетени огласи
Кон почеток