Македонски | Shqip | English |

Cisterna Mercedes-Benz Atego

Се продава од: toso Вчера 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
Се продава цистерна регистрирана со сите потребни документи
Мерцедес Атего
12.000 литри
со долно полнење
регистрирана
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток