Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 18-28

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 20 апр. 15:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
Kamiono e registriran vo odlicna sostojba
1999 godina
napred i pozadi na federi dgovara za kiper ili kiper i kran
Ima i sper na deferencijalot
Нема посетени огласи
Кон почеток