Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 25-28

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E Вчера 09:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
Kamionot e vo odlicna sostojba mnogu
moze da mu se stavi nadgradba vo zavisnost od vasite potrebi
sanduk so cerada
kran
kipper
kran i kipper
Нема посетени огласи
Кон почеток