Македонски | Shqip | English |

Mercedes Atego 25-28 kiper kran

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E Вчера 09:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Atego
Kamionot e vo top sostojba kiper i kran kiperot e dolg 5.60m
Kipa levo i desno
Kranot mozeme da go promenime vo zavisnost od vasite potrebi
Registriran proizveden 2003 godina
Нема посетени огласи
Кон почеток