Македонски | Shqip | English |

Mercedes 12-13 motor od 17ka

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E 09 јан. 13:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model org
Kamionot e vo odlicna sostojba ima vgraden motor so turbo 170 kojnski sili i e vo top sostojba ne trosi ujle dobri gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток