Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz 22-28

Се продава од: Sasko Вчера 22:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 15.190 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 000 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Drug model
Kamionot e vo odlicna sostojba
Нема посетени огласи
Кон почеток