Македонски | Shqip | English |

MERCEDES SPRINTER 208 CDI

Се продава од: Бранко 13 апр. 15:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Mercedes-Benz
Модел: Sprinter
Се продава MERCEDES SPRINTER 208 CDI товарно 60 kw
2001 година
208000 км
вреди да се види
ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!
Нема посетени огласи
Кон почеток