Македонски | Shqip | English |

Scania P270

Се продава од: Trajce 14 мар. 23:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

14 000 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Scania
Модел: Drug model
scania Euro4 uvezena od CH plateno se do registracija tuf homologacija nosivost 10Tona vkupna masa 18 tona
Нема посетени огласи
Кон почеток