Македонски | Shqip | English |

VW LT 50

Се продава од: Trajce 16 фев. 16:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 6.580 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР   4 000 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volkswagen
Модел: LT
1996 godina registrirano na mk
Нема посетени огласи
Кон почеток