Македонски | Shqip | English |

KAMIONI EURO5

Се продава од: Trajco 18 мај 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: 420
Se prodavat kamjoni euro 5 so poluprikolki mnogu dobro socuvani redovno servisirani novi gumi za podetalni informacii javete se na 070 828 088
Нема посетени огласи
Кон почеток