Македонски | Shqip | English |

Volvo Euro5

Се продава од: Trajce 14 мар. 23:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

15 000 ЕУР

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: Drug model
volvo fl 280 sega Uvezeno Sanduk so Rampa 7,4x2,5x2,60 vkupna massa 12toni so 380000 km Klima elektrika plateno se do registracija Tuf Homolacija Carina novi Gumi
Нема посетени огласи
Кон почеток