Македонски | Shqip | English |

Volvo FH

Се продава од: Goran Вчера 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Voziloto e vo ispravna sostojba ima pominato 1 030 000 km. Za poveke informacii na +41 78 830 82 85. Moze da me kontaktirate na VIBER.
Нема посетени огласи
Кон почеток