Македонски | Shqip | English |

Volvo FH12 420 -05

Оглас од претпријатие. Се продава од: A L T O - V E Денес 09:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Возила : Товарни и Влечни возила
Марка: Volvo
Модел: FH
Kamionot e vo odlicna soatojba registriran so zelen karton dobri gumi racen menjac
980.000km
Nova cerada
Komoletno servisiran
Нема посетени огласи
Кон почеток