Македонски | Shqip | English |

Ogradna mreza

Се продава од: Aleksandar 18 мај 23:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Радовиш
Celicna, pocinkuvana mreza za razlicna namena
Visina na mreza-1.00m,1.20m,1.50m,1.80m,2.00m
Golemina na kocki 5*5 ili 6*10
Нема посетени огласи
Кон почеток