Македонски | Shqip | English |

Opreman za satelitska televizija

Се продава од: Љубомир Лукаров 10 јан. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

9 000 МКД

Локација: Радовиш
Производи : Опрема за сателитска телевизија
Продавам опрема за сателитска телевизија.
Опремата е користена само 6 месеци.
Опремата вклучува:
-Ресивер VU+ZERO.
-Диск дијаметар 0,9м.
-Мотор POWER TECH DG-240.
-LNB INVERTO Ultra High-Gain Quad.


Нема посетени огласи
Кон почеток