Македонски | Shqip | English |

Kultura niva klasa 1va

Се продава од: Aleksandar 04 мар. 17:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: Стопанство Радовиш
Површина: 23370 m2
Локација: Радовиш
Се продава нива во место викано стопанство по цена од 1 евро м2
Нема посетени огласи
Кон почеток