Македонски | Shqip | English |

Plac vo Radovis

Се продава од: Vanco 21 мај 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2100 m2
Локација: Радовиш
РАДОВИШ:Се продават 4 ( четири ) плацеви со вкупна површина од 2100 м2 ...локација: до ресторан Шампион
Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток