Македонски | Shqip | English |

ALFA ROMEO 147 1.9 JTDM

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 13 јан. 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 7.570 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 450 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Alfa Romeo
Модел: Alfa 147
Kolata e vo odlicna sostojba
Uvezena od Germanija
Plateni se site davacki se do registracija
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток