Македонски | Shqip | English |

Audi A4 1.9 Tdi -03

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cooper 14 мар. 09:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: A4
Se prodava Audi A4 1.9 tdi so 131 ks
so full oprema registrirana do 14.09.2019
voziloto e vo odlicna sostojba
za poveke inf javetese na tel 071342316
Нема посетени огласи
Кон почеток