Македонски | Shqip | English |

SE ZA VASIOT DOM MOZNA ZAMENA ZA AVTOMOBILI VOZILA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 20 мај 10:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Рачен
Километража: 80 000 - 84 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: 5-серии / BMW
Модел: 535
-SE ZA VASIOT DOM ZAMENA SO VOZILLO I SO MOJA DOPLATA
-MOZNA ZAMENA ZA AVTOMOBIL
-SANITARI,MEBEL MASI,STOLICI,KOMODI,I DR...
-SANITARII:JAKUZI,TUS KABINI,ORMARI,KADI,VC,LAVABO,BIDE,GALANTERIA,SLAVINI I MN POVEKE OD OVA
-MEBEL KOZNI GARNETURI NAD 40 MODELI
-MASI RAZNI GOLEMINI SO STOLICI PREKU 15 MODELI
-KOMODI ZA TV
-MOZE I ZAMENA I ZA PO SKAPO VOZILO SO MOJA DOPLATA
Нема посетени огласи
Кон почеток