Македонски | Shqip | English |

BMW 630CI KAKO NOVO START STOP

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 22 мар. 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: 6-серии / BMW
Модел: 630
Se Prodava BMW 630ci 2006 god 272ks
Kolata e vo extra sostojba
Redovno servisirana
Registrirana do 06 2019 god
Od Oprema Poseduva
Climatronic dvozonski
Tempomat
Board kompjuter
Komandi na volan
Kozen volan ///M
Rekaro sedista ///M
Auspuci od grana od ///M6
Kozni sedista
Greaci na sediasta
Memoria na sedista
Foli na stakla
Xenon
Angel eyes
19-ki Bandasi
Sport Dugme za vadenje zvuk
Parking senzori
Uste mnogu drugi raboti...
Kolata e samo za ljubiteli na vakvo vozilo
Mozna e zamena so realni ponudi...
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток