Македонски | Shqip | English |

FIAT PANDA 1.3 MULTJET DIZEL 4X4 CROS KAKO NOVO

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 20 мај 10:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 130 000 - 139 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Fiat
Модел: Panda
-FIAT PANDA 1.3 MULTJET DIZEL 4X4 CROS VERZIJA KAKO NOVO
-UVEZENO SEGA OD SFAJCARIJA
-REGISTRIRANO DO 05/2019
-OPREMA EKSRA FULL
-4X4 SPORI BRZI
-KLIMA
EL NA STAKLA
-EL. N RETROVIZORI
-15 AL. BANDASI
-4 NOVI GUMI M+S
-FOLI SO A-TEST
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN
Нема посетени огласи
Кон почеток