Македонски | Shqip | English |

FORD C MAX 1.6 TDCI 109KS

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 13 јан. 16:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 9.330 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

4 250 ЕУР

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: C-Max
Kolata e uvezena od Bellgija so vozenje
Plateni se site davacki se do registracija
Kolata e vo odlicna sostojba
Redovno servisirana
Skoro novi zimski gumi
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток