Македонски | Shqip | English |

Ford Mondeo Titanium TDCI 2.0

Се продава од: erol 02 јан. 17:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

3 550 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Ford
Модел: Mondeo
kolata e donesena od swedska vo odlicna sostojba registrirana do krajot na 2019 god so full oprema servise kniska vredi da se vidi za poveke informacii kontak tel 075491594
Нема посетени огласи
Кон почеток