Македонски | Shqip | English |

HONDA CIVIC 2.2-CTDI TYPE-R KAKO NOVO MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 21 мар. 09:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Honda
Модел: Civic
-HONDA CIVIC 2.2 I-CTDI TYPE-R140KS KAKO NOVO
-UVEZENA OD SFACARIJA
-SEGISTRIRANO DO 05/2019
-ZELEN KARTON DO 05/2019
-DIGITALNA KLIMA DVOZONSKA
-BORD KOMPJUTER
-TEMPOMAT
-DESET AIRBEGA
-ASR
-ESP
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-SOBIRANJE NA RETROVIZORI
-ELEKTRIKA NA SITE PROZORI
-A-TEST FOLI
-SENZORI ZA DOZD
-PARKING SENZORI
-4-M+S NOVI GUMI
-DVA KLUCA
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-ALUMINSKI BANDAZI
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI
Нема посетени огласи
Кон почеток