Македонски | Shqip | English |

MERCEDES A 160CDI OD CH KAKO NOVO MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 20 мај 10:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 160
-MERCEDES A 160CDI OD CH KAKO NOVO
-DONESEN OD SFAJCARIJA KAKO NOV
-OPREMA FULL
-KOMANDI NA VOLAN
-GREACI NA SEDISTA
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-EL.STAKLA
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 3.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI
Нема посетени огласи
Кон почеток