Македонски | Shqip | English |

MERCEDES A180CDI AVANTGARDE EDINSTVEN MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI Денес 10:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 160 000 - 169 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
---INFO SAMO NA TEL.--075-453-400---RESEN
-2007 GODINA
-168.000KM
-REGISTRIRAN DO 07/2019
-ZELEN KARTON DO 07/2019
-MERCEDES A180 CDI AVANTGARDE EDINSTVEN SO OVA OPREMA;
-NAVIGACIJA
-GREACI NA SEDITA
-KLIMARONIK
-KUKA SO A-TEST
-EL. NA STAKLA
-KSENON SFETLA
-4 NOVI ZIMSKI GUMI SAVA
-PARK SENZORI PREDNI ZADNI
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN MASLO FILTRI PRED 1.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI
Нема посетени огласи
Кон почеток