Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ A 180 CDI ELEGANCE KAKO NOV

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 22 мар. 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 180
Se Prodava Mercedes A 180 CDI elegance 2005 god
Kolata e vo extra sostojba
Redovno servisirana
Bez nikakvi zabeleski
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток