Македонски | Shqip | English |

MERCEDES A200 CDI AVANDGARDE SPORT PAKET CISTO NOV

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 20 мај 10:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2014
Менувач: Рачен
Километража: 100 000 - 109 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: А-класа / Mercedes-Benz
Модел: A 200
-MERCEDES A200 CDI AVANDGARDE SPORT PAKET CISTO NOV --KUPEN OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA
-REGISTRIRAN DO 01/2020
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 2.000KM
-2 KLUCA
-DISTRONIK
-NAVIGACIJA
-ECO PAKET
-AMG 18 ALUMISKI BANDASI
Нема посетени огласи
Кон почеток