Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 200 CDI FACELIFT AVTOMATIC

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 22 мар. 15:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 12.150 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Se Prodava Mercedes C 200 cdi 122ks euro4
Kolata e uvezena od Bellgija so vozenje
Plateni se site davacki se do registracija
Od oprema poseduva
Climatronic
Tempomat
Board kompjuter
Cd radio
Elektricnin stakla
Elektricni retrovizori
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Dva kluca
Uste mnogu drugi raboti...
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток