Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 200 CDI FACELIFT DPF

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 20 мај 10:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 200
Se prodava Mercedes C 200 CDI 122ks euro4 DPF
Kolata e uvezena od Bellgija so vozenje
Registrirana na MK tabli do 06 05 2020 God
Od Oprema poseduva
Climatronic
Tempomat
DVD GPS TEL
Board kompjuter
Komandi na volan
Parking senzori
Foli na stakla
Al Bandasi 17-ki Avantgard model 2009
Cd Charger 6cd
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori
Elektricni sedista
I mnogu drugi raboti
Za Poveke Informaci javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток