Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARD KAKO NOV

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 12 јан. 10:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: C-класа / Mercedes-Benz
Модел: C 220
Kolata e uvezena od Bellgija so vozenje
Plateni se site davacki se do registracija
Od Oprema Poseduva
Climatronic
Tempomat
Board kompjuter
Kozen volan
Komandi na volan
Polu kozni sedista
DVD GPS SRS ABS
Cd Charger
Alarm
Al Bandasi 17-ki
Elekticni stakla
Elektricni retrovizori
Elektricni sedista
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Maglenki
Xenon
Uste mnogu drugi raboti...
Za Poveke Informaci Javetese 072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток