Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ CLS 320 CDI 7G-TRONIC

Оглас од претпријатие. Се продава од: Cars 04 јан. 10:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 250 000 - 299 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Жолта/Златна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: CLS-класа / Mercedes-Benz
Модел: CLS 320
Se Prodava Mercedes CLS 320 CDI 224ks 7g-tronic 2007 God
Kolata e vo extra sostojba
Redovno servisirana
Registrirana Z.karton do 04 2019
Od Oprema Poseduva
Climatronic 4 zonski
Tempomat
Board Kompjuter
Komandi na volan
DVD GPS SRS
Cd Radio
Elektricni stakla
Elektricni retrovizori
Elektricni sedista so Memorii
Kozni sedista
Parking senzori napred naza
KeyLesGo
Start/Stop palenje
Xenon svetla
Airmatic Suspension
Al Bandasi 18-ki AMG FULDA GUMI NOVI
I uste mnogu drugi raboti...
Za Poveke Informacii Javetese...072 70 35 25
Нема посетени огласи
Кон почеток