Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 220 CDI -04 EKSTRA ZACUVAN

Оглас од претпријатие. Се продава од: Noelias Auto Plac Resen 15 апр. 10:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 11.930 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 500 ЕУР

Година: 2004
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
SE PRODAVA EKSTRA ZACUVAN I EKONOMICEN
MERCEDES BENZ E 220 CDI 90KW
REG+ZELEN DO 20.06.2019

-- KLIMATRONIK DVOZONSKI LADI ODLICNO
--TEMPOMAT
--BORD KOMPJUTER
--RADIO MP3.CD.FM
--KOMANDI NA VOLAN
--PODESUVANJE NA VOLAN VISINA DLABOCINA
--SENZORI ZA DOZD
--PARKING SENZORI NAPRED NAZAD
-- 10X AIR BAG
-- SERVO
-- ABS ESP
-- ELEKTRICNI STAKLA
-- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO
-- 4 ODLICNI ZIMSKI GUMI
-- 2 KLUCA SO DALECINSKO
-- MAGLENKI NAPRED NAZAD
-- SERVISNA ISTORIJA
-- POTPIRAC ZA RAKA NAPRED NAZAD
-- PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA
-- MOTOR,MENUVAC, TURBINA,DIZNI, ZAMAEC, KAROSERIJA, ENTERIER, EDNAKVI NA NOVO VOZILO...


EKSTRA CENA ZA KES......
EKSTRA CENA ZA KES......
Нема посетени огласи
Кон почеток