Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E220CDI ELEGANCE KAKO NOV MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 21 мар. 09:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2004
Менувач: Автоматски
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 220
-MERCEDES E220CDI ELEGANCE KAKO NOV
-REGISTRIRAN DO 01/2020
-ZELEN KARTON DO 01/2020
-2 KLUCA
-4 NOVI GUMI
-4 NOVO BANDASI
-NAVIGACIJA
-CD RADIO SO GOLEM EKRAN
- KOZA
-GREACI NA SEDISTA
-KLIMATRONIK
-KOMANDI NA VOLAN
-EURO KUKA SE VADI NA DUGME
-BEZ NI EDNO EVRO VLOZUVANJE E KOLATA
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 3.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI
Нема посетени огласи
Кон почеток