Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E250

Се продава од: Вчера 23:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Година: 2010
Менувач: Автоматски
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Бугарска
Боја: Црна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 250
Автомобилот е во одлична состојба! Досега немал проблеми. Регистриран е на бугарски таблици. Во моја сопственост е една година и ме нема изневерено. Причината за продажба е иселување. Автомобилот вреди да се види!

Контакт Вибер: +47 939 511 35
Нема посетени огласи
Кон почеток