Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BENZ E 280 CDI 4MATIK

Се продава од: MERCEDES 23 мај 11:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 280
Aftomobilot so realni 238000 km original možete proverka po vaša želba.
So servisna kn registriran do 1.11 2019 z. Karton servisiran vo
Motor vo menuvaç so elegans oprema za
Poveke info na tel 070348563
Нема посетени огласи
Кон почеток