Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E280 CDI 4MATIK

Се продава од: MERCEDES 24 мар. 10:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

10 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 15 000 - 19 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: E-класа / Mercedes-Benz
Модел: E 280
Aftomobilot so realni 231000 km original možete proverka vo mercedes i po vaša želba.
So servisna kn registriran z. Karton servisiran vo
Motor i menuvaç 4 novi zimsk gumi 4novi letni gumi so aluminski bandasi so elegans oprema za
Poveke info na tel 070348563
Нема посетени огласи
Кон почеток