Македонски | Shqip | English |

NISSAN MICRA 1.5 DCI 90 KS -03

Оглас од претпријатие. Се продава од: Noelias Auto Plac Resen 13 апр. 16:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 6.510 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

3 000 ЕУР   3 500 ЕУР

Година: 2003
Менувач: Рачен
Километража: 140 000 - 149 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Micra
SE PRODAVA NISSAN MICRA 1.5 DCI 90 KS 2003 GOD
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA POSEDUVA

- KLIMA
- SERVO VOLAN SO PODESUVANE
- RADIO FM/AM/CD-MP3 SO KOMANDI NA VOLAN
- 6 ZVUCNICI
- EL PROZORI
- EL NA RETROVIZORI
- NASLONI ZA RACE
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- DALECINSKO
- 4 EKSTRA NOVI ZIMSKI GUMI

EKSTRA CENA ZA KES..
Нема посетени огласи
Кон почеток