Македонски | Shqip | English |

NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 4X4 7SEDISTA MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI Денес 09:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2008
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Pathfinder
-NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 171KS
-4X4
-7-SEDISTA
-REGISTRIRAN SEGA DO 11/2019
-ZELEN KARTON DO--------11/2019
-EURO KUKA A-TESTIRANA
-FOLI SO A-TEST
-KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 3.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI
Нема посетени огласи
Кон почеток