Македонски | Shqip | English |

NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 4X4 7SEDISTA MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие. Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 14 јан. 13:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 170 000 - 179 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Ресен
Стил на каросерија:
Марка: Nissan
Модел: Pathfinder
-NISSAN PATHFINDER 2.5DCI 171KS EDINSTVEN VO MK
-POGON 4X4
-7-SEDISTA
-NAVIGACIJA
-EKRANI TV NA SADNI SEDISTA
-DVD
-KOZA
-SINI NA KROV
-PRAGOVI
-GEACI NA SEDISTA
-SE PALI BEZ KLUC
-SE OTFARA ZATFARA NA DOPIR
-EURO KUKA A-TESTIRANA
-FOLI SO A-TEST
-KLIMATRONIK
-4 ZONSKA KLIMATRONIK
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-SERVIS NAPRAVEN KOMPLETEN PRED 3.000KM
-MOZNA ZAMENA ISKLUCIVO OZBILNI KUPCI REALNI CENI
Нема посетени огласи
Кон почеток